Vážení zákazníci, omlouváme se, ale možnost objednávat na eshopu je bohužel nedostupná.
Náprava bude trvat déle, než jsme čekali. V tuto chvíli funguje jen jako katalog zboží s jeho parametry. Děkujeme za pochopení.
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Nevíte, zda si pořídit pro satelitní příjem televizor nebo satelitní přijímač? Podívejte se na naše srovnání. Pokud potřebujete poradit, tak nám napište: antena@antena.cz.
Televizor | Satelitní přijímač | |
Požadavky |
||
Tuner a rozlišení | Tuner DVB-S2 a HD rozlišení | |
CA modul [CAM] | Ano, Irdeto | Ano, pokud není vestavěný |
Přístupová karta | Ano, pokud není součástní CA modulu | Ano, pokud není vestavěná |
Uživatelský komfort |
||
Počet dálkových ovládání | 1, od televizoru | 2, ale pokud máte přijímač a televizor s funkcí HDMI-CEC, můžete pomocí dálkového ovládání přijímače ovládat i televizor |
Přeladění a setřízení nových programů | Manuální, pokud nemá televizor FastScan | Automatické, pokud si pořídíte Skylink Ready přijímač |
Aktualizace ovládacího softwaru | obvykle časově omezená | obvykle po delší dobu |
Životnost | cca 6-8 let | cca 4-5 let |
Morální zastarání | cca 5 let | cca 5 let |
Cena opravy | vyšší | nižší |
Naše doporučení |
||
Co koupit | Televizor s funkcí FastScan | Přijímač Skylink Ready s funkcí HDMI-CEC |
Co nekupovat | Televizor bez funkce FastScan | Přijímač s uničtečkou (Conax) bez CI slotu |