Měření TV signálu a měřící protokol

Amatérské pokusy

Kdo má chuť a čas, tak si může koupit anténu, zesilovač a další komponenty pro vlastní instalaci. Jakou anténu, zesilovač, slučovač, filtr si máte koupit? Jaká kombinace je nejlepší? Existuje jediná správná odpověď: Nevíme, záleží na místních přijmových podmínkách!

O problematice amatérského řešení příjmu krásně pojednává tento článek: Jak zkušený musím být pro instalaci televizní antény? Přesto můžeme říci, že pokud mají lidé ve Vašem sousedství stejný typ antény, stejné zesilovače a jsou spokojení, je slušná šance, že budete i vy.

Pokud nemáte čas nebo chuť něco zkoušet, je na čase zavolat odborníka.

Profesionální měření

Měření profesionálním měřícím přístrojem je dnes nejdůležitější podmínkou pro bezproblémový příjem pozemního digitálního vysílání DVB-T.

Měřením signálu na daném místě vidíme nejen úroveň a kvalitu digitálního signálu, ale i výskyt různých rušení jako je například CDMA a LTE. Podle naměřených hodnot zvolíme typ antény, anténní zesilováč a další komponenty pro rozvod signálu. To vše vede k bezproblémovém přijmu digitální televize.

Po změření televizního signálu na místě Vám vyhotovíme měřící protokol a nabídneme řešení na míru pro Vás. Měření a vyhotovení protokolu stojí v Brně přibližně 1500 Kč.

Máme značné zkušenosti, a proto se můžete spolehnout na to, že s námi budu Vaše televizní antény za každých okolností spolehlivě plnit svoji funkci.

 
Produktové členění
Výrobci a značky
kateborie Satelitní technika Satelitní technika
kateborie TV antény TV antény
kateborie Zesilovače Zesilovače
kateborie Hlavní stanice STA Hlavní stanice STA
kateborie Kabely a konektory Kabely a konektory
kateborie Pasivní prvky Pasivní prvky
kateborie Set-top boxy Set-top boxy
kateborie Stožáry a držáky Stožáry a držáky
kateborie Zdroje a adaptéry Zdroje a adaptéry
kateborie Montážní skříně Montážní skříně
kateborie Akce Akce
kateborie Anténa Anténa
Velkoobchodní ceny