Montáže antén a satelitů - fotogalerie

Podívejte se na to jak pracujeme. Fotky jsou pořízené našimi techniky při práci. Nejstou to žádní fotografové, ale odborníci na anténní techniku. Fotí často jen na mobil a obvykle v místech se špatným světlem a tak kvalita fotografií není perfektní.

Instalace stožárů a antén

Základem dobré práce je kvalitní měření Parabola pro příjem 4 družic pro 2 tunery
Základem dobré práce je kvalitní měření. Příjem českého DVB-T a FM v H/V polarizaci v Brně. Dálkový terestrický příjem vč. zahraničních multiplexů.

Instalace a nastavení satelitních parabol

Parabola a antény na ploché střeše, na trojnožce Parabola pro příjem 4 družic pro 2 tunery 4 paraboly Fuba pro maximální spolehlivost
Parabola a antény na ploché střeše, na trojnožce. Torodiální parabola pro příjem 4 družic pro 2 tunery. Čtyři paraboly Fuba pro max. spolehlivost optických LNB.

Renovace stožárů a antén

Mechanické odstranění koroze a rzi na anténním stožáru Nátěr anténního stožáru ve výškách Montáž antén na stožáru
Mechanické odstranění koroze a rzi. Nátěr reaktivní antikorozní barvou a vrchní barvou. Instalace nových anténa na zrenovovaný stožár.

Zesilovače

Základní zesilovač pro individuální rozvody Programovaný zesilovač pro střední rozvody Soustava kanálových vložek Alcad pro velké STA
Základní zesilovač pro individuální rozvody. Programovaný zesilovač pro střední rozvody. Soustava kanálových vložek Alcad pro velké STA.

Multipřepínače

Označení přívodů a jejich přepěťová ochrana. Koncový multipřepínač pro 2 družice a 12 výstupů. Kaskáka multipřepínačů pro 2 družice 38 výstupů.
Označení přívodů a jejich přepěťová ochrana. Koncový multipřepínač pro 2 družice a 12 výstupů. Kaskáka multipřepínačů pro 2 družice 38 výstupů.

Transmodulátory

Převod programů ze satelitu do DVB-T Převod analogu do DVB-T Převod HDMI portu do DVB-T
Převod programů ze satelitu do DVB-T. Převod analogu do DVB-T. Převod HDMI portu do DVB-T.

Koaxiální kabely

Kabely Belden a značkové konektory Označení veškerých koaxiálních kabelů Vyvázání kabelů po dokončení instalace
Kvalitní kabely a konektory zaručují dlouhou životnost. Označení veškerých koaxiálních kabelů. Vyvázání kabelů po dokončení instalace.

Optické rozvody

Optické LNB pro přenos signálu na velké vzdálenosti Převodník DVB-T do optiky a sloučení s optickým LNB Optické quattro, které převádí optiku na metaliku
Optické LNB pro přenos signálu na velké vzdálenosti. Převodník DVB-T do optiky a sloučení s optickým LNB. Optické quattro, které převádí optiku na metaliku.

Měření účastnických zásuvek

Kontrolní měření je jistota kvality Dokumentace STA je nedílnou součátí naší práce Měřící protokol ze všech účastnických zásuvek
Kontrolní měření je jistota kvality. Dokumentace STA je nedílnou součátí naší práce. Měřící protokol ze všech účastnických zásuvek.

 

 
Produktové členění
Výrobci a značky
kateborie Satelitní technika Satelitní technika
kateborie TV antény TV antény
kateborie Zesilovače Zesilovače
kateborie Hlavní stanice STA Hlavní stanice STA
kateborie Kabely a konektory Kabely a konektory
kateborie Pasivní prvky Pasivní prvky
kateborie Set-top boxy Set-top boxy
kateborie Stožáry a držáky Stožáry a držáky
kateborie Zdroje a adaptéry Zdroje a adaptéry
kateborie Montážní skříně Montážní skříně
kateborie Akce Akce
kateborie Anténa Anténa
Velkoobchodní ceny