Návrhy a řešení problémů STA pro správce nemovitostí

Máte-li nějaký požadavek, přání nebo snad problém s STA, tak jsme tu pro vás! Pomůžeme vám najít optimální řešení!

Ceník

Dlouho jsme si lámali hlavy, jak vyhovět požadavkům zákazníka a poslat mu na přání ceník našich služeb, nebo technologií. Nakonec jsme si museli  přiznat, že to je nad naše síly. Obecný ceník by nikdy nezahrnoval takovou kombinaci, která by odpovídala individuálním projektům, které jsou sestaveny podle potřeb zákazníka. V každém případě Vám ale nabízíme tyto varianty:

Konkurenční nabídka

Máte-li již zpracovaný projekt, nechte si od nás udělat konkurenční nabídku zdarma.

Projekt

Zavolejte mi! Martin: 608 706 566

Pokud projekt nemáte, rádi ho pro Vás vymyslíme na míru. Zde pak bude cena stanovena podle náročnosti projektu individuálně. Tuto cenu za čas, který návrhem strávíme, Vám také vyúčtujeme. Vy tak ale budete mít jistotu, že navržené řešení odpovídá Vašim požadavkům a není zkresleno nebo uměle zatíženo tendencemi navrhnout to, co chceme nebo potřebujeme prodat. Vždy navrhneme to nejlepší řešení podle Vašich kritérií i cenových možností. Navrhneme řešení, které je podle našich zkušeností vhodné a současně optimální. Při navrhování vycházíme z dlouholetých zkušeností a ze znalostí kvality komponentů, jejich životnosti, spolehlivosti a kvalitě. Právě tyto faktory jsou pro Váš projekt důležité a my je vždy posuzujeme zcela individuálně. A pokud poté technologii odeberete od nás, vyúčtovanou částku za návrh Vám odečteme z ceny. Rozpočty stanovujeme zcela reálně, takže při případné realizaci máte jistotu, že se do rozpočtu vejdete (tedy pokud se při realizace neobjeví zcela neočekávané faktory). Často se lze totiž setkat s praktikami, kdy pro získání zakázky dojde k podceněné projektu, a při následné realizaci se rozpočet dodatečně navyšuje, protože navržený projekt nezahrnoval vše, co měl. A takto my rozhodně nepracujeme a pracovat ani nechceme.

Pro lepší představu rozdělme naši práci do jednotlivých variant:

Cenový nástřel

Obrátíte se na nás s potřebou vymyslet projekt řešení. Náš technik navrhne optimální řešení a technologii a stanoví rámcový rozpočet, který bude Váš projekt stát. Za tento návrh u nás zaplatíte částku v rozmezí 500 - 1 000 Kč bez DPH.

Rozpočet s konktrétními položkami

Pokud budete chtít projekt rozpracovat na jednotlivé položky, abyste si ho mohli případně nechat nacenit i u konkurence, bude to mnohem více časově náročné a Vy za takový projekt zaplatíte částku v rozmezí 2 500 - 5 000 Kč bez DPH. V tomto případě je již rozpočet stanoven tak, aby zahrnoval vše, co je třeba, a Vy tak jeho částku v případě realizace nepřekročíte a navíc zahrnuje změření signálu na místě.

Posudek Vašeho projektu

A pokud máte návrh řešení od někoho jiného a rádi byste navržené řešení zkonzultovali, vypracujeme pro Vás konkureční posudek. Za tuto práci zaplatíte částku v rozmezí 500 - 1 000 Kč bez DPH.

Neváhejte nás kontaktovat! Domluvíte se s technikem, který probere Vaše potřeby a navrhne další postup.

 
Produktové členění
Výrobci a značky
kateborie Satelitní technika Satelitní technika
kateborie TV antény TV antény
kateborie Zesilovače Zesilovače
kateborie Hlavní stanice STA Hlavní stanice STA
kateborie Kabely a konektory Kabely a konektory
kateborie Pasivní prvky Pasivní prvky
kateborie Set-top boxy Set-top boxy
kateborie Stožáry a držáky Stožáry a držáky
kateborie Zdroje a adaptéry Zdroje a adaptéry
kateborie Montážní skříně Montážní skříně
kateborie Akce Akce
kateborie Anténa Anténa
Velkoobchodní ceny