Optické rozvody

Nejprodávanější zboží
1
SC opt.patch cord 1m vnitřbí použití
skladem 1 ks
259 Kč214 Kč bez DPH
2
útlumový článek FC/PC 5 dB - TELEVES 2364
skladem 1 ks
380 Kč314 Kč bez DPH
3
FC/PC opt.patch cord 2m vnitřbí použití - 236199
do 3 dnů
242 Kč200 Kč bez DPH
4
FiberCom optický vysílač - TELEVES 238201
skladem externě
5 497 Kč4 543 Kč bez DPH
5
Optický přijímač se zdrojem bytový TELEVES 231110
skladem externě
1 684 Kč1 392 Kč bez DPH
6
SC opt.patch cord 2m vnitřbí použití
do 3 dnů
265 Kč219 Kč bez DPH
7
Televés 2350 - převodník z optiky na quattro konvertor
není k dispozici
5 135 Kč4 244 Kč bez DPH
8
Televés 2353: optické LNB se zdrojem
skladem externě
4 439 Kč3 669 Kč bez DPH
9
TELEVES 2365 10dB optický últum
do 3 dnů
380 Kč314 Kč bez DPH
Zobrazit:
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:13 produktů
útlumový článek FC/PC 5 dB - TELEVES 2364
skladem 1 ks
optický atenuátor 5 dB
380 Kč314 Kč bez DPH
SC opt.patch cord 1m vnitřbí použití
skladem 1 ks
FC/PC opt.patch cord 1m vnitřbí použití
259 Kč214 Kč bez DPH
Televés 236801 - optické LNB a převodník s TV vstupem (DVB-T)
skladem externě
kit optické LNB s DVB-T vstupem + optický konvertor ODU32
10 826 Kč8 947 Kč bez DPH
FiberCom optický vysílač - TELEVES 238201
skladem externě
FiberCom optický vysílač, 47-2150 MHz, 1310nm, 3dBm, napájení 11-35 Vdc
5 497 Kč4 543 Kč bez DPH
Televés 2350 - převodník z optiky na quattro konvertor
není k dispozici
optický převodník Quatro
5 135 Kč4 244 Kč bez DPH
Televés 2353: optické LNB se zdrojem
skladem externě
optické LNB včetně zdroje 7321
4 439 Kč3 669 Kč bez DPH
TELEVES 236903
skladem externě

optické převodník Quad + DVB-T výstup

3 117 Kč2 576 Kč bez DPH
TELEVES 237003
skladem externě

optický převodník Quatro + DVB-T výstup

3 117 Kč2 576 Kč bez DPH
Optický přijímač se zdrojem bytový TELEVES 231110
skladem externě
Optický přijímač se zdrojem bytový TELEVES 231110
1 684 Kč1 392 Kč bez DPH
TELEVES 2365 10dB optický últum
do 3 dnů
optický atenuátor 10 dB
380 Kč314 Kč bez DPH
Televés 2366 - optický útlumový člen FC / PC 15 dB
do 3 dnů

Televés 2366 je optický atenuátor 15 dB s konektory FC / PC.

380 Kč314 Kč bez DPH
SC opt.patch cord 2m vnitřbí použití
do 3 dnů
FC/PC opt.patch cord 2m vnitřbí použití
265 Kč219 Kč bez DPH
 
Produktové členění
Výrobci a značky
kateborie Satelitní technika Satelitní technika
kateborie TV antény TV antény
kateborie Zesilovače Zesilovače
kateborie Hlavní stanice STA Hlavní stanice STA
kateborie Kabely a konektory Kabely a konektory
kateborie Pasivní prvky Pasivní prvky
kateborie Set-top boxy Set-top boxy
kateborie Stožáry a držáky Stožáry a držáky
kateborie Zdroje a adaptéry Zdroje a adaptéry
kateborie Montážní skříně Montážní skříně
kateborie Akce Akce
kateborie Anténa Anténa

Velkoobchodní prodej

Jste profík v oboru a chtěl byste nakupovat za velkoobchodní ceny?
Ceny jsou smluvní, tak se pojďme dohodnout!

+420 608 706 566
zavolejte nám

vykřičníkNepovedlo se Vám přihlásit?
Zkuste prosím následující postup.

 

logo gosatAkce GoSAT GS7010

 při nákupu GoSAT GS7010 dostanete zajímavé množsteví slevy. Podívejte se na naše zkušenosti s přijímačem.

 

novinkyNové články

DVB-T2 v Německu
Kanálové programované vložky Terra
Zircon Jazz - závady
EET a Skylink