Optické rozvody

Nejprodávanější zboží
1
Optický útlumový člen FC / PC 10 dB - Televés 2365
skladem 2 ks
159 Kč131 Kč bez DPH
2
Optický útlumový člen FC / PC 5 dB - Televés 2364
skladem 2 ks
159 Kč131 Kč bez DPH
3
Optické LNB Quattro pro MSW + terrestrial: Televes 237003
skladem externě
3 117 Kč2 576 Kč bez DPH
4
Optický přijímač se zdrojem bytový Televes 231110
do 3 dnů
1 640 Kč1 355 Kč bez DPH
5
Televés 2353: optické LNB se zdrojem
skladem externě
3 990 Kč3 298 Kč bez DPH
6
FC/PC opt.patch cord 2m vnitřbí použití - 236199
do 3 dnů
240 Kč198 Kč bez DPH
7
FiberCom optický vysílač - TELEVES 238201
skladem externě
5 090 Kč4 207 Kč bez DPH
8
Optický přijímač se zdrojem bytový Televes 2311
do 3 dnů
1 270 Kč1 050 Kč bez DPH
9
Optický útlumový člen FC / PC 15 dB - Televés 2366
do 3 dnů
159 Kč131 Kč bez DPH
Zobrazit:
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:13 produktů
Optický útlumový člen FC / PC 10 dB - Televés 2365
skladem 2 ks

Optický útlumový článek 10 dB s konektory FC/PC

159 Kč131 Kč bez DPH
Optický útlumový člen FC / PC 5 dB - Televés 2364
skladem 2 ks

Optický útlumový článek 5 dB s konektory FC/PC

159 Kč131 Kč bez DPH
FC/PC opt.patch cord 2m vnitřbí použití - 236199
do 3 dnů

Optický propojovací kabel zakončený konektory FC/PC, délka 2m. Vhodný pouze pro vnitřní použití (jedná o dva svařené pigtaily FC/PC).

240 Kč198 Kč bez DPH
FiberCom optický vysílač - TELEVES 238201
skladem externě

FiberCom optický vysílač, 47-2150 MHz, 1310nm, 3dBm, napájení 11-35 Vdc

5 090 Kč4 207 Kč bez DPH
Optické LNB Quattro pro MSW + terrestrial: Televes 237003
skladem externě

optický převodník Quatro + DVB-T výstup

3 117 Kč2 576 Kč bez DPH
Optický přijímač se zdrojem bytový Televes 2311
do 3 dnů

TELEVES 2311 - optický přijímač se zdrojem bytový, 1200-1600nm, výstup 87-2150 MHz

1 270 Kč1 050 Kč bez DPH
Optický přijímač se zdrojem bytový Televes 231110
do 3 dnů

optický přijímač se zdrojem bytový, 1200-1600nm, výstup 47-1006 MHz Ref. 231110 je optický přijímač pracující na vstupu s vlnovou délkou 1200-1600 nm a RF výstupem v pásmu 47-1006 MHz. Ideální pro i...

1 640 Kč1 355 Kč bez DPH
Optický útlumový člen FC / PC 15 dB - Televés 2366
do 3 dnů

Televés 2366 je optický atenuátor 15 dB s konektory FC / PC.

159 Kč131 Kč bez DPH
SC opt.patch cord 1m vnitřbí použití
do 3 dnů

2m FC/PC patch cord pro vnitřní použití

269 Kč222 Kč bez DPH
SC opt.patch cord 2m vnitřbí použití
do 3 dnů

2m FC/PC patch cord pro vnitřní použití

269 Kč222 Kč bez DPH
Televés 2353: optické LNB se zdrojem
skladem externě

optické LNB včetně zdroje 7321

3 990 Kč3 298 Kč bez DPH
Televés 236801 - optické LNB a převodník s TV vstupem (DVB-T)
skladem externě

Televés 236801 je sestava dvou produktů propojených dodaným koaxiálním kabelem. První je optické LNB, které převede všechny satelitní frekvence na jednu. Seskládá je za sebe a výsledná frekvence kon...

10 600 Kč8 760 Kč bez DPH
TELEVES 236903
skladem externě

optické převodník Quad + DVB-T výstup

3 070 Kč2 537 Kč bez DPH
 
Produktové členění
Výrobci a značky
kateborie Satelitní technika Satelitní technika
kateborie TV antény TV antény
kateborie Zesilovače Zesilovače
kateborie Hlavní stanice STA Hlavní stanice STA
kateborie Kabely a konektory Kabely a konektory
kateborie Pasivní prvky Pasivní prvky
kateborie Set-top boxy Set-top boxy
kateborie Stožáry a držáky Stožáry a držáky
kateborie Zdroje a adaptéry Zdroje a adaptéry
kateborie Montážní skříně Montážní skříně
kateborie Akce Akce
kateborie Anténa Anténa
Velkoobchodní ceny