Projekty a stavby

Pro stavební firmy a developery pracujeme formou subdodávky. Naši partneři oceňují především to, že se o nás nemusí starat. Prostě uděláme svoji práci tak, jak se má bez toho, aby nás někdo musel hlídat. O průběhu výstavby rozvodů pravidelně informujeme, takže dodavatel má o nás neustálý přehled.

Naprosto samozřejmou věcí je pak dodržování termínů a rozpočtu. U nás žádné automatické navýšení ceny nehrozí.

Praxe ukázala, že nejvýhodnější pro zadavatele je zakázku na STA rozdělit 1) na instalaci kabelů a 2) montáž antén a technologie a závěrečné měření.

1) Instalaci koaxiálních kabelů obvykle provede zadavatelská firma (dataři nebo elektrikáři), protože to tvoří velkou část celé zakázky a navíc je tam méně lidí, kteří se na stavbě fyzicky pohybují. Jinými slovy, je to pro našeho zadavatele výhodnějí.

2) A my pak dodáme a instalujeme celou technologii a po dovybudování televizních rozvodů provedeme kontrolní měření na každé zásuvce.

Výsledkem tedy je spokojenost na obou stranách - zadavateli zůstane podstatná část zakázky, kterou si zajistí sám a my naistalujeme technologii, kterou sám nainstalovat neumí.

Parametry
 
Produktové členění
Výrobci a značky
kateborie Satelitní technika Satelitní technika
kateborie TV antény TV antény
kateborie Zesilovače Zesilovače
kateborie Hlavní stanice STA Hlavní stanice STA
kateborie Kabely a konektory Kabely a konektory
kateborie Pasivní prvky Pasivní prvky
kateborie Set-top boxy Set-top boxy
kateborie Stožáry a držáky Stožáry a držáky
kateborie Zdroje a adaptéry Zdroje a adaptéry
kateborie Montážní skříně Montážní skříně
kateborie Akce Akce
kateborie Anténa Anténa
Velkoobchodní ceny