Realizace televizních rozvodů od A po Z: návrhy, montáže, servis i revize

Jsme odborníci v oboru televizní a satelitní techniky. Jsme specialisti, a tak se nevěnujeme ničemu jinému. Děláme jen jednu věc, ale zato pořádně.

Individuální rozvody v bytech nebo rodinných domcích

Potřebujete-li opravit TV / SAT rozvody v bytě nebo rodinném domku, neváhejte nás kontaktovat. Nainstalujeme anténu pro digitální terestrické nebo satelitní vysílání. Opravíme televizní zásuvky, rozbočíme signál a případně ho zesílíme. Místo referencí si můžete prohlédnou fotky z našich realizací.

Mimořádné projekty

Kromě běžných instalací a oprav TV rozvodů se občas dostaneme k zajímavým projektům, na kterých dodáváme zdrojový televizní signál podle potřeby. Například pro Okay zařizujeme, aby všechny jejich vystavované televizory měli dobrý signál. Nebo pro organizátory mezinárodních závodů v biatlonu zase zajišťujeme živý signál pro jejich velké obrazovky. Či pro golfové hřiště Kaskáda zajišťujeme signál pro příjem a rozvod golfového programu.

Reference STA

Česká televize, studio Brno  Hotel Courtyard Marriott v Brně  Zelené město v Praze  Mistrovství světa v biatlonu 2015 NMNM  Hotel Atlantis  Hotel eFI  Okay spotřebiče  Golfový resort Kaskáda v Brně


Výstavba Brněnského studia České televize Hotel Marriott v Brně
Česká televize logo  Výstavba televizních rozvodů pro Českou televizi, studio Brno.
  Detailní informace o realizaci.
Hottel Marriot Brno logo  Zajištění a rozvedení přes 100 programů v 25-ti jazycích do všech televizorů. Detailní informace o realizaci.

Zelené město v Praze MS v biatlonu v Novém městě na Moravě logo
Zelené město Praha logo  Výstavba televizních rozvodů pro bytové domy v projektu Zelené město v Praze. Detailní informace o realizaci. MS v biatlonu v Novém městě na Moravě logo Pro organizátory mezinárodních závodů v biatlonu zase zajišťujeme živý signál pro celý areál. Podrobnosti zde.
 
Produktové členění
Výrobci a značky
kateborie Satelitní technika Satelitní technika
kateborie TV antény TV antény
kateborie Zesilovače Zesilovače
kateborie Hlavní stanice STA Hlavní stanice STA
kateborie Kabely a konektory Kabely a konektory
kateborie Pasivní prvky Pasivní prvky
kateborie Set-top boxy Set-top boxy
kateborie Stožáry a držáky Stožáry a držáky
kateborie Zdroje a adaptéry Zdroje a adaptéry
kateborie Montážní skříně Montážní skříně
kateborie Akce Akce
kateborie Anténa Anténa
Velkoobchodní ceny