Satelitní přijímače pro Skylink - jaké koupit

Satelitní signál máme a pro jeho zobrazení potřebujeme nějaký satelitní tuner, který ho dokáže převést na obraz. Tento tuner je součástí každého satelitního přijímače, ale může být součástí i moderního televizoru. Takový televizor má v popisu uvedeno, že obsahuje integrovaný satelitní tuner.

Pro příjem českých programů je potřeba, aby tuner uměl zobrazit signál v normě DVB-S2 a HD rozlišení.

Jaký televizor se satelitním tunerem vybrat

Čím dál komplikovanější otázka. Chtěli bychom říct, že pro Skylink prostě certifikovaný Skylinkem. Jenže žádný takový neznáme. Proč nejsou?

Protože narůstá problém s kompatibilitou dekódovacích modulů. Schválně se prodejce nebo přímo výrobce zeptejte, jaký modul je s daným televizorem kompatibilní a zda je tato kompatibilita garantovaná... Takže vám nedoporučíme žádný televizor. Kupte si satelitní přijímač a nebudete mít problémy. Nechcete mít další dálkový ovladač na stole? Kupte si satelitní přijímač s funkcí HDMI-CEC a budete televizor ovládat pomocí dálkovky od přijímače.

Pro jiné operátory obvykle nelze moduly na volném trhu opatřit a tak musíte kontaktovat přímo je na jejich zákaznické lince.

Vybrali jsme satelitní přijímač pro vás

Satelitní přijímač pro Skylink

Všechny námi vybrané satelitní přijímače jsou spolehlivé (reklamovanost pod 5%), certifikované Skylink Ready. Jsou to přístroje, které jsme měli nebo máme sami v domácnosti, takže jsou důkladně otestované. V našem výběru se snažíme nabídnout přístroje s delší záruční dobou (garantuje dovozce), protože ta obvykle značí vysokou kvalitu a delší životnost.

  1. Nejprodávanější: GoSAT GS7060 HDi. Proč je nejprodávanějším modelem v ČR? Protože je prostě dobrý a s 3-letou zárukou. S funkcí HDMI-CEC.
  2. Levný: DI-WAY IRD-265HD s 3-letou zárukou. Za málo peněz v této cenové kategorii 3-letá záruka. S funkcí HDMI-CEC
  3. Kombinovaný: GoSAT GS7075 HDi, který je kombinací satelitního přijímače a set-top boxu pro příjem nového pozemního vysílání v ČR DVB-T2 / H.265 HEVC. Certifikovaný nejen od Skylinku, ale i od Českých Radiokomunikací. S funkcí HDMI-CEC
  4. S konektorem SCART: pokud máte starší televizor, který ještě nemá HDMI vstup a propojujete ho s přijímačem pomocí SCART kabelu, pak si kupte Optibox Zebra 3-letou zárukou.

Satelitní přijímače pro ostatní operátory

Žádné nejsou k dispozici, kontaktujte přímo operátora. Ten vám dodá příjímač i s napárovanou kartou v rámci smlouvy o poskytování služeb.

 

 « Slučovače TV a SAT   Karty a moduly » 
Zobrazit:
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:0 produktů
Nebyly nalezeny žádné produkty. Zkuste změnit kritéria hledání.
 
Produktové členění
Výrobci a značky
kateborie Satelitní technika Satelitní technika
kateborie TV antény TV antény
kateborie Zesilovače Zesilovače
kateborie Hlavní stanice STA Hlavní stanice STA
kateborie Kabely a konektory Kabely a konektory
kateborie Pasivní prvky Pasivní prvky
kateborie Set-top boxy Set-top boxy
kateborie Stožáry a držáky Stožáry a držáky
kateborie Zdroje a adaptéry Zdroje a adaptéry
kateborie Montážní skříně Montážní skříně
kateborie Akce Akce
kateborie Anténa Anténa
Velkoobchodní ceny