Servisní poplatek Skylink

Servisní poplatek pokrývá náklady na provoz, administraci, technické zajištění a zákaznický servis satelitní televize Skylink

  • Vztahuje se na všechny dekódovací karty Skylink a CS Link.
  • Na každé dekódovací kartě Skylink s uhrazeným Servisním poplatkem jsou automaticky dostupné programové balíčky Digital a Digital HD - cca 60 programů.
  • Servisní poplatek je zahnut v ceně všech Základních a Prémiových balíčků. Máte-li uhrazen Servisní poplatek, můžete si předplatit zároveň libovolný z těchto balíčků. O nic nepřijdete - čerpání již zaplaceného Servisního poplatku bude automaticky pozastaveno a zbývající částka bude využita až po ukončení předplatného zvoleného balíčku.
  • Jednorázovou úhradu na 12 nebo 24 měsíců lze provést všemi platebními metodami (musíte znát číslo karty). Nejrychlejší aktivace je u nás na prodejně.

Servisní poplatek nepokrývá náklady na jakékoliv služby servisních partnerů. Tyto služby jsou poskytovány na základě smluvních ceníků.

Jak lze zaplatit servisní poplatek?

  • jednorázovou platbou na 12 měsíců /  platbou na 24 měsíců - třeba u nás na prodejně (potřebujeme znát číslo Vaší dekódovací karty)
  • jednorázovou platbou na 5 dní zasláním SMS zprávy na číslo 90211 v ceně 25 Kč s textem: "SP číslo dekódovací karty" - nouzové řešení
  • pravidelnou měsíční platbou prostřednictvím SIPO / Inkasa z účtu - nedoporučujeme, protože ztrácíte přehled o tom, kolik aktuálně platíte (Skylink zdražil v minulosti poplatek i o 87%).

Servisní poplatek nemusí hradit předplatitelé placených balíčků Skylink - je zahrnut v jejich ceně.

Co je nejvýhodnější?

Jednorázová platba na 24 měsíců je nejvýhodnější proto, že Skylink zdražuje přibližně 1x za rok. Takže první rok je za stejnou cenu jako platbou SIPO nebo Inkasem a druhý rok (po zdražení) je levnější.

Když Servisní poplatek neuhradím?

Pokud k datu splatnosti Servisní poplatek neuhradíte, dojde k zastavení poskytování služby Skylink.

Pokud následně (nejdéle do 1 roku) Servisní poplatek uhradíte nebo si předplatíte některý z programových balíčků, bude poskytování služby obnoveno.

Po uplynutí 1 roku Vaše dekódovací karta vyřazena ze zákaznické evidence Skylinku. Kartu lze i v tomto případě znovu aktivovat, ale před úhradou Servisního poplatku je na této kartě potřeba nově registrovat služby Skylink a uhradit jednorázový Reaktivační poplatek.

Žádné sankce vám v souvislosti s neuhrazením Servisního poplatku nehrozí.

Tipy pro vás

  • Aktuální ceník: Ceník služeb Skylink.
  • Datum splatnosti Servisního poplatku pro vaši dekódovací kartu si můžete ověřit zde.
  • Servisní poplatek můžete uhradit také jen na 5 dní a to odesláním SMS na číslo 90211 v ceně 25 Kč s textem zprávy „SP číslovašídekódovacíkarty“ - okamžité řešení
Nebyly nalezeny žádné produkty. Zkuste změnit kritéria hledání.
 
Produktové členění
Výrobci a značky
kateborie Satelitní technika Satelitní technika
kateborie TV antény TV antény
kateborie Zesilovače Zesilovače
kateborie Hlavní stanice STA Hlavní stanice STA
kateborie Kabely a konektory Kabely a konektory
kateborie Pasivní prvky Pasivní prvky
kateborie Set-top boxy Set-top boxy
kateborie Stožáry a držáky Stožáry a držáky
kateborie Zdroje a adaptéry Zdroje a adaptéry
kateborie Montážní skříně Montážní skříně
kateborie Akce Akce
kateborie Anténa Anténa
Velkoobchodní ceny